معاونت آموزشی

Vice-Chancellor for Education

اولین جلسه وبیناری کلان منطقه شش آمایشی کشور در سال ۱۴۰۱

 | تاریخ ارسال: 1401/4/2 | 

اولین جلسه وبیناری کلان منطقه شش آمایشی کشور در سال ۱۴۰۱ 
 
 تیم واحد توانمندسازی آموزشی اعضای هیأت علمی EDC دانشگاه روز چهارشنبه اول تیر ماه در ساعت۱۱ تشکیل اولین جلسه وبیناری کلان منطقه شش آمایشی کشور در سال ۱۴۰۱ را داد.
 در این جلسه مدیران محترم مراکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی و مدیران و کارشناسان محترم واحد توانمند سازی آموزشی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و دانشکده های کلان منطقه حضور داشتند.در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر احسان صبوری مدیر محترم مرکز مطالعات وتوسعه آموزش علوم پزشکی زنجان ضمن خوش آمد گویی و معارفه اعضای محترم جلسه اشاره به هدف و موضوع اصلی از برگزاری جلسه، در خصوص انجام هماهنگی ها و برنامه ریزی­های لازم جهت برگزاری چهارمین دوره مشترک توانمند سازی آموزشی اعضای هیأت علمی کلان منطقه داشتند.
در ادامه جناب آقای دکتر علی نوروزی مدیر محترم واحد توانمندسازی آموزشی اعضای هیأت علمی EDC  دانشگاه  ضمن ارائه گزارش و ارزشیابی های به عمل آمده از هر یک از دوره های برگزار شده قبلی و مقایسه آن ها با هم ، روند و کیفیت برگزاری دوره ها را رو به رشد و مناسب ارزیابی نمودند.. در ادامه جلسه، ،هر یک از اعضای شرکت کننده از دانشگاه ها/دانشکده های کلان منطقه به تفکیک، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فاکتور های مورد نیاز در برگزاری دوره از نظر تاریخ آغاز دوره، نیازسنجی محتوای دوره، نیاز سنجی جهت تعیین مدرسان دوره، و نیاز سنجی جهت تعیین شیوه اجرای دوره، ارائه دادند. در انتها با جمع بندی و نتیجه گیری از نظرات و موارد مطروحه و تصویب آن­ها، جلسه در ساعت ۱۳ خاتمه یافت. 
 

دفعات مشاهده: 35 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر